تشکیلات خودگردان: رژیم اشغالگر از تمامی خطوط قرمز عبور کرده است

ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که رژیم اشغالگر اسرائیل با کشتار فلسطینیان و ارتکاب جنایت علیه آن‌ها، از تمامی خطوط قرمز عبور کرد.

تشکیلات خودگردان: رژیم اشغالگر از تمامی خطوط قرمز عبور کرده است

به گزارش گروه بین‌الملل ورزش در استان سیستان و بلوچستان، «نبیل ابوردینه» سخنگوی رسمی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که مسئولان رژیم اشغالگر با پافشاری بر سیاست کشتار و یورش به شهرها، روستاها و اردوگاه‌ها، از تمامی خطوط قرمز عبور کرده است.

ابوردینه به جنایت صهیونیست‌ها در اردوگاه بلاطه واقع در شرق نابلس که به شهادت دو جوان و زخمی شدن تعدادی دیگر منجر شد، اشاره کرد و رژیم صهیونیستی را مسئول این جنایت‌های خطرناک در اراضی فلسطین دانست و گفت که این جنایت‌ها پیآمدهای زیادی بر ثبات کل منطقه خواهد داشت.

بنابر گزارش خبرگزاری فلسطین (وفا)، ابوردینه همچنین گفت که دولت آمریکا به دلیل سکوت در قبال جنایت‌های رژیم صهیونیستی و عدم دخالت فوری برای توقف این جنایت‌ها، مسئول نابسامانی اوضاع در فلسطین است.

وی تأکید کرد که ملت فلسطین هرگز اجازه تداوم این سیاست اسرائیل علیه سرزمین و اماکن مقدس فلسطین را نخواهد داد و با وجود همه فشارها در سرزمین خود پایدار و ثابت خواهد ماند.

پایان پیام/م