جزییات آیین وداع و تشییع شهید گمنام در مسجدسلیمان

جزییات آیین وداع و تشییع پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام در دیار یک‌هزار شهید مسجدسلیمان اعلام شد.

جزییات آیین وداع و تشییع شهید گمنام در مسجدسلیمان

به گزارش ورزش در استان سیستان و بلوچستان از مسجدسلیمان، پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و یادگاران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در دیار یک‌هزار شهید مسجدسلیمان برگزار می‌شود.

این برنامه روز پنج‌شنبه 30 آدرماه سال 1402 از ساعت 8 صبح آغاز می‌شود که همشهریان سردار شهید بهنام محمدی‌راد، شهید سعید کریمی و شهید مهران زرافشان در این آیین معنوی شرکت می‌کنند.

آیین تشییع پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام در مسجدسلیمان از مسجد جامع نمره یک آغاز می‌شود و اهالی دیار سردار شهید زمان محمودی این لاله بی‌پلاک را تا دروازه‌های بهشت بدرقه می‌کنند.

پیکر پاک و مطهر این شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس بعد از تشییع بر دستان مردم مسجدسلیمان، در منازل سازمانی شهید داوطلبی هوانیروز مسجدسلیمان آرام می‌گیرد.

همچنین آیین وداع با این لاله زهرایی دوران دفاع مقدس روز چهارشنبه 29 آذرماه بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود که همشهریان شهید داریوش محمدی دهدزی و دانش‌آموز شهید عزت‌الله محمودی به جای خانواده و بستگان این شهید گمنام، او را در آغوش می‌گیرند.

آیین وداع با شهید گمنام در مسجد صاحب الزمان(عج) منازل سازمانی شهید داوطلبی هوانیروز مسجدسلیمان برگزار می‌شود که حجت‌الاسلام میراحمدرضا حاجتی امام جمعه موقت اهواز در آن سخنرانی می‌کند و مهدی علی اکبری از تهران به مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی می‌پردازد.

این شهید گمنام یکی از ۱۴ لاله بی‌نشانی است که همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در خوزستان تشییع شدند و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در ۱۴ نقطه از این استان شهیدپرور آرام می‌گیرند.

پایان پیام/