سردار رفیعی آتانی: بازگشت به فرهنگ بسیج، نسخه عبور از مشکلات است

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: امروز برای برون رفت و عبور از مشکلات و بن بست ها، راهی جز بازگشت به فرهنگ بسیج نداریم.

سردار رفیعی آتانی: بازگشت به فرهنگ بسیج، نسخه عبور از مشکلات است

به گزارش ورزش در استان سیستان و بلوچستان از بویین زهرا، سردار رستمعلی رفیعی آتانی در جلسه شورای اداری شهرستان بویین زهرا که ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امام راحل تنها بسیج را تشکیل نداد بلکه حقیقت روشنی که در دل ملت بود را رخ نمایی کرد و نشان داد این نهاد مردمی همانند جلوه‌های الهی و مجاهدان الهی در میدان خدمت ظرفیت های عظیم خود را بروز می‌دهد. وی با بیان اینکه بسیج جلوه بیرونی و عملی امام(ره) بود، افزود: هنر امام راحل این بود که در سخت‌ترین شرایط کشور از بسیج رونمایی کرد و نشان داد با مردم می توان هر مانعی را از پیش رو برداشت.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) از استان قزوین ادامه داد: در ۶ ماهه نخست جنگ تحمیلی با مشکلاتی روبرو بودیم که امام راحل با به میدان آوردن اراده و ایمان، جنگ را از این بن‌بست خارج کرد و امروز هم برای برون رفت و عبور از مشکلات و بن بست راهی جز بازگشت به فرهنگ بسیج نداریم. این مقام ارشد نظامی اضافه کرد: رزمندگان ما که در ماه های ابتدایی جنگ در صحنه حاضر بودند در دانشکده نظامی آموزش‌ها و رزمایش‌های لازم را ندیده بودند تا اداره جنگ را بر عهده بگیرند اما همین افراد با ایمان و اراده پولادین خود دشمن را به عقب راندند و با افتخار تا پایان جنگ ایستادگی کردند. وی خاطرنشان کرد: در جنگ تحمیلی هر کس با هر توانمندی و تخصصی که داشت به میدان آمد و به سهم خود با رژیم بعث مبارزه کرد و امروز هم اگر کسی با تخصصی که دارد سر جای خودش باشد در میدان عمل موفق‌تر است و فرقی نمی کند چه رئیس و یا فرمانده باشد.

فرهنگ بسیج را باید در جامعه نهادینه کنیم سردار رفیعی آتانی ورود مردم به بسیج در دفاع مقدس را عامل گره گشایی از جنگ ذکر کرد و گفت: فرهنگ بسیج را باید در جامعه نهادینه و مردم را با خود همراه کنیم. البته مهم‌تر این است که خود را با مردم همراه کنیم و هر راهی که به خدمت رسانی بهتر به مردم ختم می شود را با جدیت بیشتری دنبال کنیم. پایان پیام/