عدم امکانات به روز از مشکلات روابط عمومی‌هاست

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری مازندران گفت: عدم امکانات به روز از مشکلات روابط عمومی‌هاست و باید در این بخش امکانات مناسب در اختیار روابط عمومی‌ها قرار گیرد تا شاهد توسعه در این بخش باشیم.

عدم امکانات به روز از مشکلات روابط عمومی‌هاست

به گزارش خبرنگار ورزش در استان سیستان و بلوچستان از شهرستان نکا، مرتضی نوربخش در جلسه شورای اداری شهرستان نکا و تجلیل از روابط عمومی‌های برتر نکا در سالن همایش ابوریحان بیرونی اظهار کرد: روابط عمومی و مشقات این کار به عنوان یکی از مشاغل سخت بر کسی پوشیده نیست و باید در این بخش روابط عمومی‌ها به درستی دیده شوند. وی افزود: روابط عمومی‌ها در شهرستان‌ها در پست‌های مختلف مشغول به کار بوده و با مشغله‌های فر اوانی دست و پنجه نرم می‌کنند و با ایثار و فداکاری مشغول فعالیت هستند. مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: نبود امکانات به روز از مشکلات روابط عمومی در دستگاه‌های مختلف است. نوربخش همچنین با بیان اینکه تمام دنیا بسیج شدند تا اسلام واقعی را خاموش کنند، یادآور شد: ما با نداشتن امکانات در مقابل دشمن ایستادیم و در جنگ فقط با اخلاص وارد شدیم، چرا که اخلاص در امور موجب اثرگذاری است و در غیر اینصورت اثری نخواهد داشت. وی گفت: در جهاد تبیین امروز شما روابط عمومی‌ها جهادگران و در خط مقدم این جهاد هستید و باید در این راستا نقش‌آفرینی کنید. * مهم‌ترین شاخصه روابط عمومی های تعهد و صداقت است فرماندار نکا هم با تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات اظهار کرد:  نمره روابط عمومی‌های ما در نکا مثبت است و پر تلاش وارد شدند و به درستی پیام تلاش دولتمردان را به مردم‌ می رسانند.

عبدالرضا بابایی گفت: شورای روابط عمومی در برگزاری جلسات‌منظم کار مثمرثمر انجام داده است و بر این نگاهیم که باید جایگاه‌شان ارتقا یابد. وی افزود: مهم‌ترین شاخصه روابط عمومی‌های تعهد و صداقت است و هیچ‌گاه قائل به پژواک خبر نادرست و ناصحیح نیستیم و براین باوریم که مردم باید واقعیت‌ها را بدانند و روابط عمومی باید همچون آیینه واقعیت را نشان دهد. پایان‌پیام/۸۶۰۰۲/م